Дозволь собі більше стилю!
Насолоджуватись теплом у холодний осінній день - це те, що потрібно протягом всього сезону. Наше кашемірове пальто зроблене для того, щоб Ви відчували тепло та комфорт. Ця якісна річ ідеально підійде для наряду в офіс або на офіційний захід, Ви можете носити її з кросівками та джинсами, щоб зробити повсякденний образ для себе зручним. Це ідеальне доповнення, необхідне для холодної погоди.
Стильне кашемірове жіноче пальто відомої торгівельної марки ALBERTO PANTINI:
- приємного зеленого кольору - буде вигідно відрізняти Вас від інших
- виготовлене з якісної зносостійкої тканини
- оздоблене вишивкою, намистинами, поясом
- по боках дві вшитих кишені
- дещо завужене донизу
- рукав 3/4
- без коміру (шанелька)
- стьогана підкладка
Розміри 38, 42 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 38 | 92 | 96 | 104 | 90 | 95 | 63 |
| 42 | 102 | 100 | 110 | 90 | 95 | 63 |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Кашемір |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Застібка | Гудзики, Кнопки |
| Вид пальто | Видовжене |
| Довжина від горловини до низу вироба | 90 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 92 см |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Вишивка |
| Тип коміра | Без коміра |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал підкладки | Атлас |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Капюшон | Без капюшона |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип кишень | Прорізні |
| Колір | Зелений |
| Склад | 80%WOOL 15%POLYESTER 5%LYCRA |
| Властивості тканини | Вітростійкість |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 96 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 950 ₴





