Дозволь собі більше стилю!
Насолоджуватись теплом у холодний осінній день - це те, що потрібно протягом всього сезону. Наше кашемірове пальто зроблене для того, щоб Ви відчували тепло та комфорт. Ця якісна річ ідеально підійде для наряду в офіс або на офіційний захід, Ви можете носити її з кросівками та джинсами, щоб зробити повсякденний образ для себе зручним. Це ідеальне доповнення, необхідне для холодної погоди.
Стильне кашемірове жіноче пальто відомої торгівельної марки MODALINEA:
- приємного кольору темного шоколаду - буде вигідно відрізняти Вас від інших
- виготовлене з якісної зносостійкої тканини
- оздоблене гарною брошкою, під пояс
- по боках дві оригінальних накладних кишені
- стьогана підкладка
- гарний комір
- довжина рукава регулюється
- приталене
- застібка - кнопки
Розміри 38, 40, 44 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 38 | 90 | 86 | 102 | 102 | 62 |
| 40 | 98 | 94 | 110 | 103 | 63 |
| 44 | 96 | 94 | 108 | 103 | 63 |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Кашемір |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики, Кнопки |
| Вид пальто | Видовжене |
| Довжина від горловини до низу вироба | 102 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 90 см |
| Оздоблення та прикраси | Пояс, Брошка |
| Тип коміра | Відкладний |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал підкладки | Атлас |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Капюшон | Без капюшона |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип кишень | Накладні |
| Колір | Шоколад |
| Склад | 64%WOOL 31%VISCOSE 5%LYCRA |
| Властивості тканини | Вітростійкість |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 86 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴





