Створи свій джинсовий стиль!
Практична та зручна прохолодними літніми вечорами і незамінна восени та весною, жіноча джинсова куртка завжди актуальна та безмежно улюблена модницями. Залишається одним з найпопулярніших та універсальних елементів гардеробу. Джинсова куртка пасує абсолютно всім, поєднується з більшістю моделей та завжди виглядає актуально.
Модна джинсова куртка турецької торгівельної марки TRIESTE - це можливість стати власницею чудової речі, яка підкреслює Вашу індивідуальність:
- якісні матеріали з натуральної бавовни, які дарують відчуття м"якості та комфорту
- виготовлена з достатньо щільного джинсу
- створює різноманіття образів з практично будь-яким нарядом
- прямого силуету
- оздоблена стразами та принтом у вигляді літер
- комір-стійка
- рукав 3/4
- застібка-блискавка
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват стегон | Довжина виробу | Довжина рукава |
| 46 | 120 | 134 | 78 | 41 |
| 48 | 122 | 138 | 79 | 42 |
| 50 | 126 | 144 | 80 | 42 |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Блискавка |
| Вид куртки | Джинсова |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 41 см |
| Ширина виробу | 120 см |
| Тип коміра | Стійка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Колір | Синій |
| Склад | 65%COTTON 30%POLY 5%LYCRA |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Обхват стегон | 134 см |
| Обхват грудей | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴



