Жіночність в моді!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Чудова комбінована біла сукня приємного з коротким рукавом турецької торгівельної марки MARISIS:
- модель прямого силуету, що візуально подовжує та стройнить
- знизу сукні оригінальна рюша
- легка тканина жатка - чудовий вибір на літо
- на рукаві невеликі розрізи
- у бокових швах кишені
- неглибокий виріз горловини
- чудово підійде як для святкових заходів, так і для літнього відпочинку
- оздоблене аплікацією з бісером та декоративною ниткою
Розмір 46 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу |
| 46 | 118 | 116 | 122 | 21 | 117 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Обхват стегон | 122 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Фасон сукні | Пряме |
| Стиль | Casual |
| Колір | Білий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 100% COTTON |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Оздоблення та прикраси | Бісер, Аплікація, Вишивка, Рюші |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴




