І кожного дня я різна!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
Закриті моделі сорочок для тих, хто дотримується суворого ділового стилю, які можуть бути оздоблені стразами та виглядати дуже виточнено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
Складайте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Сорочка з тонкої бавовняної тканини блакитного кольору турецької торгівельної марки Q DESIGN :
- асиметрична
- біла в тонку рожеву полоску
- без рукавів
- подовжена
- на гудзиках
- розширена донизу, що дозволяє носити її жінкам з будь-яким типом фігури
- спереду одна накладна кишеня зі сріблястим напиленням
- оздоблена аплікацією та камінцями
- можливо використовувати пояс
Розміри XS, M.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Довжина виробу (спереду) | Довжина виробу (спинка) |
| XS | 104 | 59 | 108 |
| M | 112 | 62 | 109 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Застібка | Гудзики |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Пояс, Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 59 см |
| Ширина виробу | 104 см |
| Колір | Білий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Склад | 100% COTTON |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Силует | Розширений |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Вид виробу | Сорочка |
| Сезон | Літо |
| Міжнародний розмір | XS |
| Стан | Новий |
| Обхват грудей | 104 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴





