Стиль твого літа!
Жіночий одяг великих розмірів сьогодні настільки цікавий та різноманітний, що неможливо не скористатися можливістю покращити свій стиль, поміняти імідж та здивувати оточуючих. Туніки в даному випадку - універсальна річ, яка зобов"язана поповнити базовий гардероб сучасної леді.
У нашому випадку Ви отримуєте два в одному: стильну модну туніку в дрібну клітинку та білий сарафан зі спідницею-плісе, які в тандемі створюють оригінальний образ.
Комбінована двійка турецької торгівельної марки MARISIS:
- чудовий вибір на літо
- підкреслена жіночність та елегантність, якісний пошив
- можливість стати власницею відразу двох стильних речей, які підкреслюють Вашу індивідуальність
- якісні матеріали створюють відчуття м"якості та комфорту
- довжина рукава регулюється гудзиком
- довжина сарафану регулюється бретелями
- спереду накладна кишеня у вигляді аплікації
- по боках знизу ряд гудзиків, за бажанням їх можна розстебнути
- асиметрична (спинка довша)
- застібка-потайні гудзики
Розміри 42, 46, 48 (євр.).
Таблиця розмірів сукні-туніки
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 42 | 114 | 114 | 122 | 26 | 74 | 88 |
| 46 | 124 | 122 | 130 | 28 | 75 | 90 |
| 48 | 128 | 126 | 134 | 29 | 75 | 90 |
Таблиця розмірів сарафану
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу |
| 42 | 100 | 90 | 102 | 78 |
| 44 | 106 | 96 | 104 | 78 |
| 46 | 112 | 102 | 110 | 78 |
| 48 | 118 | 110 | 116 | 78 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасони | Подовжена |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Застібка | Гудзики |
| Тип сорочкового коміра | Застібається на гудзики |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Довжина від горловини до низу вироба | 74 см |
| Довжина рукава вироба | 26 см |
| Ширина виробу | 114 см |
| Сезон | Літо |
| Силует | Розширений |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Колір | Синій |
| Вид виробу | Туніка |
| Стан | Новий |
| Склад | 64% POLYESTER 33% COTTON 3% EA |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Обхват грудей | 114 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват стегон | 122 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴




