Стильна мода для пишних красунь!
Такий елемент жіночого гардеробу, як кардиган, сьогодні є у кожної жінки, причому не в єдиному екземплярі. Він може бути різним, іноді навіть і таким, який замінює демісезонний одяг. Великою популярністю користуються кардигани, за участі яких створюються найстильніші та найяскравіші образи на усі випадки життя.
Стильний жіночий кардиган відомої турецької торгівельної марки AYSEL:
- з легкістю заміняє легку курточку або плащ, роблячи при цьому Ваш образ сучасним, надійно захистить від незначних атмосферних опадів та холоду
- оздоблений мереживом, намистинами та стразами, являється яскравою та примітною одиницею гардеробу
- вироблений з легкого матеріалу у вигляді стрічок з парчі та велюру бежевого кольору, приємний та м"який на дотик
- прямий довгий рукав з тонким манжетом
- застібка - потайні кнопки
- без капюшону
- в бокових швах дві оригінальних кишені з блискавками
Розмір 46, 48 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу | Довжина рукава |
| 46 | 114 | 116 | 126 | 86 | 59 |
| 48 | 118 | 120 | 130 | 87 | 60 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Велюр |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Застібка | Кнопки |
| Вид пальто | Видовжене |
| Довжина від горловини до низу вироба | 86 см |
| Довжина рукава вироба | 59 см |
| Ширина виробу | 116 см |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Мережива, Гіпюр |
| Тип коміра | Без коміра |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Капюшон | Без капюшона |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип кишень | У швах |
| Колір | Бежевий |
| Склад | 100%POLY |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Обхват стегон | 126 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Функція підігріву | False |
| Вид куртки | Джинсова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Вид виробу | Кардиган |
| Стиль | Міський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴




