Стильна мода для пишних красунь!
Такий елемент жіночого гардеробу, як кардиган, сьогодні є у кожної жінки, причому не в єдиному екземплярі. Він може бути різним, іноді навіть і таким, який замінює демісезонний одяг. Великою популярністю користуються джинсові кардигани, за участі яких створюються найстильніші та найяскравіші образи на усі випадки життя.
Стильний жіночий джинсовий кардиган відомої турецької торгівельної марки AYSEL:
- з легкістю заміняє легку курточку або плащ, роблячи при цьому Ваш образ сучасним, надійно захистить від незначних атмосферних опадів та холоду
- оздоблений кольоровими стразами, являється яскравою та примітною одиницею гардеробу
- вироблений з легкого стрейчевого джинсу темного кольору, приємний та м"який на дотик
- довгий рукав закінчується манжетом з вирізом
- застібка - блискавка
- без капюшону
- спереду дві накладних оригінальних кишені
Розмір 44, 48 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 44 | 126 | 128 | 136 | 95 | 97 | 56 |
| 48 | 132 | 136 | 142 | 95 | 98 | 58 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Синій |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Склад | 100% COTTON |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Фасон вирізу горловини | Високий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Міський |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Довжина від горловини до низу вироба | 95 см |
| Довжина рукава вироба | 56 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Довжина рукава | Довгий |
| Вид виробу | Кардиган |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 3XL/4XL |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 128 см |
| Обхват стегон | 136 см |
| Функція підігріву | False |
| Вид куртки | Джинсова |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Ширина виробу | 106 см |
| Капюшон | Без капюшона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴




