Сучасною бути легко!
Тепла, зручна та гарна куртка - основа жіночого осіннього гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими осінніми сукнями, гарно виглядають як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні куртки, але й практичні - бо куртка повинна не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель жіночої куртки відомої турецької торгівельної марки AMARCHIK:
- спортивного стилю
- рукав закінчується трикотажним манжетом, по низу теж трикотажний манжет
- з вшитим капюшоном - чудове рішення від холодного вітру та опадів
- застібка - блискавка
- по боках дві вшитих зручних кишені
- оздоблена стразами та аплікаціями, принт у вигляді літер
- утеплена, не продувається
Розміри M L XL.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон (манжет) | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| M | 100 | 102 | 92 | 61 | 58 | 65 |
| L | 108 | 108 | 98 | 62 | 60 | 66 |
| XL | 104 | 104 | 90 | 62 | 58 | 66 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amarchik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Плащівка |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Блискавка |
| Вид куртки | Вітровка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Довжина від горловини до низу вироба | 58 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Ширина виробу | 102 см |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Капюшон | Вшитий |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Стрази |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Колір | Графіт |
| Склад | 100%POLYESTER |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 102 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴




