Дозволь собі більше стилю!
Жіночий жилет можна назвати сірим кардиналои гардеробу: цей предмет одягу ніколи не був окремим трендом, але проте й ніколи не виходив з моди. Він освіжає образ, робить його більш цікавим та модним.
Наш жилет зігріє Вас у холодну погоду і в той же час надасть Вашому образу оригінальності та завершеності.
Стильний теплий жіночий жилет відомої турецької торгівельної марки SONESTA:
- виготовлений зі щільної тканини, не продувається - чудовий вибір для осені
- застібка - кнопки
- комір - стійка буде захищати шию від вітру та опадів
- по боках дві кишені застібаються блискавкою
Розміри XS S
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина виробу (від горловини) |
| XS | 98 | 102 | 57 |
| S | 100 | 104 | 58 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Безрукавка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Силует | Прямий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Склад | 100% POLYESTER |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 57 см |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴




