Модно виглядати - не розкіш!
Тепла, зручна та гарна куртка - основа жіночого зимового гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими зимовими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим жіночим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні куртки, але й практичні - бо куртка повинна не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель зимової жіночої куртки відомої турецької торгівельної марки DOLARES:
- довга, прямого покрою
- стягується понизу рукава та самої куртки
- виготовлена з якісної плащівки з абстрактним орнаментом
- легка, але в той же час тепла, на хутровій підкладці
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- дві зручних кишені
- капюшон знімається, з хутром
Розмір 2 (52), 3 (54) (євр.)
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 2 (52) | 132 | 134 | 150 | 67 | 97 | 106 |
| 3 (54) | 136 | 138 | 152 | 67 | 97 | 106 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват талії | 134 см |
| Обхват стегон | 150 см |
| Міжнародний розмір | 4XL/5XL |
| Вид куртки | Довга |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Склад | 10%POLIESTER 84%VISCON 6%ELASTANE |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Різні кольори |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 106 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 132 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴




