Швидше одягай!
Практична та зручна, незамінна восени та весною - молодіжна парка - завжди актуальна та безмежно улюблена модницями. Залишається одним з найпопулярніших та універсальних елементів гардеробу. Модна парка - це можливість стати власницею чудової речі, яка підкреслює Вашу індивідуальність:
- якісні матеріали з натуральної бавовни, які дарують відчуття м"якості та комфорту
- колір хакі та гірчичний
- асиметрична - спинка довша
- вшитий капюшон зі штучним хутром
- попереду на ззаду яскравий буквений принт
- застібка - потайна блискавка та кнопки
- на поясі та понизу виріб стягується
- по боках дві кишені
Розміри S, M, L.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| S | 92 | 90 | 106 | 58 | 61 | 75 |
| М | 98 | 96 | 112 | 58 | 61 | 75 |
| L | 102 | 100 | 116 | 59 | 61 | 75 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Вид куртки | Парка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Довжина від горловини до низу вироба | 61 см |
| Довжина рукава вироба | 58 см |
| Ширина виробу | 92 см |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Капюшон | Вшитий |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Вид утеплювача | Фліс |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 95%VISKON 5%LIKRA |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 106 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴

