Дозволь собі більше стилю!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна сукня з рукавом турецької торгівельної марки CADRELLI:
- асиметрична - перед дещо довший
- ззаду знизу м"які складки
- спереду дві прорізних кишені
- на передній полочці зверху застібка з кнопок
- буквений принт
- натуральні матеріали надають відчуття м"якості та комфорту
Розміри 48 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 48 | 116 | 130 | 144 | 49 | 113 | 107 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cadrelli |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Фасон сукні | Асиметрія |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Наявність корсету | Ні |
| Довжина сукні | Асиметричне |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Оздоблення та прикраси | Складки |
| Шлейф | Ні |
| Сезон | Всесезонний |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Колір | Світло-сірий |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Стан | Новий |
| Склад | 95% VISCON 5%LYCRA |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Обхват грудей | 116 см |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват талії | 130 см |
| Обхват стегон | 144 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴





