Дозволь собі більше стилю!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна сукня з рукавом турецької торгівельної марки VESTIDO:
- виготовлена зі щільного трикотажу
- пряме донизу, вільного крою
- в бокових швах дві кишені
- на передній полочці полоска та жіночий силует
- спинка чорного кольору
- оздоблене стразами, намистинами та буквеним принтом
- натуральні матеріали надають відчуття м"якості та комфорту
Розміри 1 (50), 2 (52) (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 1 (50) | 126 | 126 | 138 | 62 | 89 | 97 |
| 2 (52) | 130 | 132 | 144 | 62 | 89 | 97 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Наявність корсету | Ні |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Стрази, Намистини |
| Шлейф | Ні |
| Сезон | Всесезонний |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Стан | Новий |
| Склад | 72% COTTON 23%POLYESTER 5%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Обхват грудей | 126 см |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват талії | 126 см |
| Обхват стегон | 138 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




