Модно виглядати - не розкіш!
Тепла, зручна та гарна куртка - основа жіночого зимового гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими зимовими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим жіночим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні куртки, але й практичні - бо куртка повинна не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель зимової жіночої куртки відомої турецької торгівельної марки MY LIFESS:
- прямого покрою
- рукав - реглан
- легка, але в той же час тепла, на хутровій підкладці
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- дві зручних накладних кишені
- гарний теплий вшитий капюшон знімається
- комір - стійка
- по низу стягується
- виготовлена зі щільної плащівки з яскравим принтом
- оздоблена намистинами
Розмір 2 (52) (євр.)
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 2 (52) | 134 | 134 | 136 | 75 | 64 | 77 |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 134 см |
| Обхват талії | 134 см |
| Обхват стегон | 136 см |
| Міжнародний розмір | 4XL/5XL |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Склад | 100%POLIESTER |
| Вид утеплювача | Синтепон, Хутро |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Фасон рукава | Реглан |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 64 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Ширина виробу | 134 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴




