Дозволь собі більше стилю!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна сукня з рукавом турецької торгівельної марки AYSEL:
- виготовлена зі щільного трикотажу, комбіноване вставками з гіпюру та сітки
- вільного крою
- довжина рукава регулюється
- в бокових швах дві кишені на блискавці
- натуральні матеріали надають відчуття м"якості та комфорту
Розміри 44, 48 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 44 | 108 | 112 | 124 | 59 | 93 | 100 |
| 48 | 116 | 122 | 136 | 60 | 94 | 101 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Наявність корсету | Ні |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Вишивка, Мережива, Гіпюр, Сітка, Фатин, Блискучі |
| Шлейф | Ні |
| Сезон | Всесезонний |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Ділове плаття |
| Стан | Новий |
| Склад | 75% COTTON 22%NYLON 3%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Обхват грудей | 108 см |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 124 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




