Традиція одягатись у найкраще!
Стильна жіноча трикотажна туніка відомої турецької торгівельної марки GIJON:
- стане Вашим улюбленим одягом
- якщо Ви полюбляєте легінси, але соромитесь їх носити, туніка допоможе Вам відчувати себе комфортно - вона прикриває ті частини тіла, які Ви не хочете виставляти на загал
- оздоблена стразами, буквеним принтом
- пряма донизу
- знизу закінчується манжетом
- спущений рукав закінчується манжетом
- асиметрична - спинка довша
Розміри (1)48, (2)50 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| (1) 48 | 128 | 120 | 122 | 76 | 66 | 76 |
| (2) 50 | 130 | 122 | 122 | 76 | 66 | 76 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасони | Асиметрія |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Напис |
| Застібка | Без застібки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Довжина від горловини до низу вироба | 66 см |
| Довжина рукава вироба | 76 см |
| Ширина виробу | 120 см |
| Сезон | Всесезонний |
| Силует | Прямий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Колір | Молочний |
| Вид виробу | Туніка |
| Стан | Новий |
| Склад | 80% COTTON 20% LYCRA |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Обхват грудей | 128 см |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват стегон | 122 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴




