Створи свій джинсовий стиль!
Джинсова куртка, на відміну від класичної - річ універсальна та практична. Куртки з деніму радують своєю міцністю та довговічністю. Вони поєднуються практично з усіма речами з Вашого гардеробу за рахунок різноманітності колірних рішень і цікавих фактур.
Однією з найпопулярніших моделей є укорочена джинсова куртка.
Ми пропонуємо Вам моделі джинсових курток, які добре підходять для створення романтичних луків та поєднуються і з сукнями, і з легкими спідницями.
Молодіжна джинсова куртка турецької торгівельної марки TWO WINGS:
- виготовлена зі щільного джинсу чорного кольору
- комбінована з лакованими вставками
- асиметрична
- спереду дві робочих накладних кишені
- оздоблена гудзиками, кільцями, стрічками та буквеним принтом
Розміри XS, S, M, L.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина рукава (від горловини) | Довжина (мінімум) | Довжина (максимум) |
| XS | 112 | 112 | 72 | 48 | 56 |
| S | 114 | 116 | 73 | 49 | 57 |
| М | 118 | 118 | 74 | 50 | 58 |
| L | 120 | 122 | 75 | 51 | 59 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Функція підігріву | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасон рукава | Широкий |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Застібка | Гудзики |
| Тип коміра | Відкладний |
| Вид куртки | Джинсова |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки, Драпіровка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 48 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Ширина виробу | 112 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Склад | 95% COTTON 5%LYCRA |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Обхват грудей | 112 см |
| Міжнародний розмір | XS |
| Обхват талії | 112 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴




