Комфортно, стильно, практично!
Модна сучасна модель кросівок відомої турецької торгівельної марки MARCELLA :
- виглядають елегантно та дорого, можуть поєднуватися з будь-яким одягом та надійно слугувати Вам щодня
- блакитного кольору
- оздоблені імітацією блискавки по боках
- легкі та зручні
- висока якість матеріалів сприяє довготривалому терміну служби взуття, робить його гарним та зручним
- матеріал верху - натуральна шкіра
- устілка та обкладка - шкіряні
- дуже зручна та комфортна підошва з амортизуючим ефектом
- підошва виготовлена зі щільного, досить пружного матеріалу
- на шнурівці, що дозволяє носити їх жінкам з будь-якою висотою підйому
- підійдуть на стандартну ногу
Висота підошви під п"яткою 5 см., під стопою 2,5 см.
Таблиця розмірів
| Розміри | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 |
| Довжина устілки (см.) |
23 |
24 |
24,5 |
25 |
26 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Перфорація | Так |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Застібка | Шнурівка |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Прошивка | Ні |
| Вид взуття | Кросівки |
| Виробник | Marcella |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Країна виробник | Туреччина |
| Водовідштовхувальне просочення | Так |
| Матеріал підошви | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Вид устілки | Шкіряна |
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Висота голінища/задника | 7 см |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Блакитний |
| Довжина устілки | 23 см |
| Тип носка | Закритий |
| Візерунки і принти | Напис |
| Мембрана | False |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Супінатор | True |
| Додаткові характеристики | |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Каблук/Підошва | Рельєфна підошва |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 912,50 ₴




