Стильна мода для пишних красунь!
Такі елементи жіночого гардеробу, як пальто або довгий кардиган, сьогодні є у кожної жінки, причому не в єдиному екземплярі. Вони можуть бути різними, іноді навіть і такими, які замінюють демісезонний одяг. Великою популярністю користуються джинсові пальта, за участі яких створюються найстильніші та найяскравіші образи на усі випадки життя.
Стильне жіноче джинсове пальто відомої турецької торгівельної марки CLEANSON:
- з легкістю заміняє легку курточку або плащ, роблячи при цьому Ваш образ сучасним, надійно захистить від незначних атмосферних опадів та холоду
- оздоблений аплікацією, гудзиками, полосками, являється яскравою та примітною одиницею гардеробу
- вироблений з стрейчового джинсу класичного синього кольору, приємний та м"який на дотик
- вшитий капюшон закінчується відкладним коміром
- рукав довгий
- застібка - гудзики по всій довжині виробу
- з капюшоном, що надійно захистить Вас від холодного вітру та незначних опадів
- спереду дві робочих накладних кишені
- прямого покрою
- по боках знизу невеликі розрізи
- асиметричне - спинка довша
Розмір 48.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 48 | 118 | 118 | 124 | 118 | 135 | 54 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Синій |
| Вид пальто | Довге |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 100% COTTON |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки, Аплікація |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Накладні |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 135 см |
| Довжина рукава вироба | 54 см |
| Ширина виробу | 118 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Функція підігріву | False |
| Вид куртки | Довга |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Міський |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Вид виробу | Кардиган |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴




