Стильна мода для пишних красунь!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
Сорочка-сукня - довга модель скриє занадто повні стегна або слабко виражену талію. При цьому образ набуває додаткової легкості.
Створюйте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Жіноча бавовняна сорочка-сукня чорного кольору турецької торгівельної марки Q DESIGN:
- виготовлена з бавовняної тканини чорного кольору
- закрита модель сорочки для тих, что притримується стриманого стилю, виглядає дуже витончено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
- вшитий довгий рукав закінчується манжетом
- на кнопках
- спереді накладна робоча кишеня, оздоблена паєтками
- пряма донизу
- боки заокруглені
Розміри XS (44), S (46).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| XS (44) | 118 | 118 | 118 | 69 | 105 | 112 |
| S (46) | 122 | 122 | 122 | 72 | 105 | 112 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Фасони | Подовжена |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100%COTTON |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Оздоблення та прикраси | Паєтки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 105 см |
| Довжина рукава вироба | 69 см |
| Ширина виробу | 118 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴




