Дозволь собі більше стилю!
У гардеробі кожної жінки є такий елемент одягу, як футболка. Оригінальний дизайн з використанням яскравих принтів, написів, сітки, стрічок дозволяє виділятися Вам серед інших. Футболка була та залишається одним з найпопулярніших предметів гардеробу. Футбока чудово поєднується з усім, чим завгодно - з джинсами, брюками, леггінсами, бріджами, спортивними штанами та навіть спідницями. Футболка швидше належить до спортивного стилю одягу, але, тим не менше, вона непогано виглядає і з класичними брюками, і навіть в комплекті з діловим костюмом.
Наші футболки вільного крою, тому підійдуть для пишних красунь, які раніше не могли дозволити собі носити облягаючі моделі.
Стильна жіноча футболка відомої турецької торгівельної марки LUIZZA:
- якісні матеріали з натуральної бавовни, які дарують відчуття м"якості та комфорту
- помаранчевого кольору з використанням візерунка зі стразів, камінців та намистинок
- пряма донизу - скриє усі недоліки фігури, підійде для жінок навіть з широкими стегнами
- рукав цільний з вирізами на плечах
Розміри 44, 46, 48 (євр.).
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 44 | 134 | 124 | 122 | 37 | 66 | 74 |
| 46 | 142 | 126 | 126 | 38 | 66 | 75 |
| 48 | 144 | 128 | 128 | 40 | 68 | 76 |

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 134 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | 3XL/4XL |
| Колір | Помаранчевий |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 90%VISCOSE 10%ELASTANE |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Летюча миша |
| Стиль | Спортивний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 66 см |
| Довжина рукава вироба | 37 см |
| Ширина виробу | 124 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 450 ₴




