Стиль твого літа!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна кольорова літня сукня великого розміру з рукавом відомої турецької торгової марки AYSEL:
- стане улюбленою річчу в гардеробі
- модель вільного покрою, завдяки тканині дає можливість носити її жінкам з будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з шифону на підкладці - чудовий вибір на літо
- тканина чорного кольору з оригінальним кольоровим орнаментом, гіпюром та мереживом, приємна до тіла
- в бокових швах дві робочих кишені
- розширене до низу
Розміри 46, 48 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (по спинці) | Довжина рукава |
| 46 | 112 | 120 | 136 | 82 | 97 | 58 |
| 48 | 120 | 124 | 140 | 84 | 97 | 58 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Коктейльне плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват стегон | 136 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Фасон сукні | А-силует |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Шифон |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | 100% POLYESTER |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Мережива, Гіпюр, Волани, Намистини |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴




