Створи свій джинсовий стиль!
Джинсова куртка, на відміну від класичної - річ універсальна та практична. Куртки з деніму радують своєю міцністю та довговічністю. Вони поєднуються практично з усіма речами з Вашого гардеробу за рахунок різноманітності колірних рішень і цікавих фактур.
Однією з найпопулярніших моделей є класична джинсова куртка.
Ми пропонуємо Вам моделі джинсових курток, які добре підходять для створення романтичних луків та поєднуються і з сукнями, і з легкими спідницями.
Джинсова легка куртка відомої турецької торгівельної марки MARISIS:
- виготовлена з стрейчового джинсу яскравого малинового кольору
- спереду дві робочих накладних кишені
- застібка - кнопки
- з коміром
- оздоблена вишивкою та намистинами
Розмір 44, 48 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 44 | 102 | 96 | 57 | 46 | 49 |
| 48 | 114 | 106 | 57 | 47 | 49 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 64% POLYESTER 33% COTTON 3% ELASTANE |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Кнопки |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 46 см |
| Довжина рукава вироба | 57 см |
| Ширина виробу | 96 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴




