Стильна мода для пишних красунь!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
Класична сорочка скриє занадто повні стегна або слабко виражену талію. При цьому образ набуває додаткової легкості.
Створюйте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Жіноча легка бововняна сорочка зеленого кольору турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлена з тонкої бавовняної тонкої тканини
- закрита модель сорочки для тих, что притримується яскравого стилю, оздоблена камінцями на комірі та виглядає дуже витончено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
- рукав 7/8
- на потайних гудзиках
- оздоблена аплікаціями
Розміри 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 52 | 114 | 112 | 122 | 57 | 69 | 77 |
| 54 | 120 | 118 | 128 | 57 | 70 | 78 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Колір | Зелений |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Склад | 33% COTTON 64%POLY 3%ЕА |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Вишивка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 77 см |
| Довжина рукава вироба | 57 см |
| Ширина виробу | 112 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴




