Стиль твого літа!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна кольорова літня сукня в стилі бохо з коротким рукавом відомої турецької торгівельної марки MARISIS:
- стане улюбленою річчу в гардеробі
- модель выльного покрою, завдяки тканині дає можливість носити її жінкам з будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів - чудовий вибір на літо
- тканина персикового кольору в клітинку, приємна до тіла
- в бокових швах дві робочих кишені
- квадратна горловина
- оздоблена оборкою, мереживом та брошкою
Розміри 46, 48, 50 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (по спинці) | Довжина рукава |
| 46 | 114 | 116 | 128 | 102 | 103 | 29 |
| 48 | 120 | 122 | 138 | 103 | 104 | 30 |
| 50 | 126 | 128 | 140 | 104 | 105 | 31 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват стегон | 128 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Стиль | Casual |
| Колір | Персиковий |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Квадратний |
| Фасон рукава | Ліхтарик |
| Склад | 64% POLYESTER 33% COTTON 3% ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Оздоблення та прикраси | Мережива, Волани, Брошка |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴




