Дозволь собі більше стилю!
Жіночий жилет можна назвати сірим кардиналои гардеробу: цей предмет одягу ніколи не був окремим трендом, але проте й ніколи не виходив з моди. Він освіжає образ, робить його більш цікавим та модним.
Наш жилет зігріє Вас у холодну погоду і в той же час надасть Вашому образу оригінальності та завершеності.
Стильний теплий жіночий жилет відомої турецької торгівельної марки PLATIN:
- виготовлений зі щільної тканини бірюзового кольору, не продувається - чудовий вибір для осені
- застібка - кнопки
- комір - стійка буде захищати шию від вітру та опадів
- по боках дві робочих врізних кишені
Розміри 48, 50, 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина виробу (від горловини) |
| 48 | 100 | 96 | 60 |
| 50 | 104 | 100 | 61 |
| 52 | 106 | 102 | 61 |
| 54 | 108 | 104 | 62 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Безрукавка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Колір | Бірюзовий |
| Силует | Прямий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Склад | 100% POLYESTER |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Виробник | Platin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴




