Модно виглядати - не розкіш!
Тепла, зручна та гарна куртка - основа жіночого зимового гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими зимовими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим жіночим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні куртки, але й практичні - бо куртка повинна не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель зимової жіночої куртки відомої турецької торгівельної марки AYSEL:
- тепла, легка, зручна
- на стьоганій підкладці
- комбінована з різних видів тканини (гладкої та рогожки)
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- по боках дві робочих накладних кишені на кнопках
- комір - стійка
- комір знімається
- рукав - реглан
Розмір 50, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 128 | 124 | 126 | 78 | 65 | 76 |
| 54 | 134 | 134 | 134 | 79 | 65 | 76 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Склад | 100%POLIESTER |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Колір | Бронзовий |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Реглан |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 78 см |
| Ширина виробу | 124 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴




