Створи свій стиль!
В холодну пору теплий та затишний светер - обов"язкова покупка. Він здатен зігріти Вас як ніхто інший. Залишається знайти светер, який відповідає Вашому стилю та поєднується з максимумом речей.
В цю пору року теплий затишний светер стає головним героєм гардеробу.
Ми пропонуємо Вам різноманітні варіанти модних та якісних светерів.
Теплий жіночий трикотажний светер турецької торгівельної марки SCLASS:
- кавового кольору з вишивкою
- круглий виріз горловини
- добре зігріває та захищає в холодну пору
- добре розтягується, м"який та еластичний
- знизу рукава та светера манжети
Розміри 48, 50, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват бедер | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 48 | 126-132 | 120-128 | 120-128 | 76 | 67 | 73 |
| 50 | 128-136 | 124-132 | 124-132 | 77 | 67 | 73 |
| 54 | 138-146 | 130-138 | 130-138 | 80 | 67 | 73 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Бежевий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 52% VISCON 21%POLYAMID 27%PBT |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Міський |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 76 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴




