Створи свій яскравий образ!
Представляємо Вам жіночий брючний костюм, який поєднує стиль, комфорт і функціональність. Цей костюм створений для активних жінок, які цінують якість та модний вигляд у своїх нарядах.
Комплект складається з блузону та штанів з середньою посадкою.
Стильний брючний костюм відомої турецької торгівельної марки NOV22:
- виготовлений з м"якої легкої костюмної тканини, приємний та дотик
- блузон з принтом, асиметричний (спинка довше), з трикотажними манжетами на рукавах
- блузон з застібкою - блискавкою спереду
- спереду на блузоні резинка
- брюки класичного покрою, зі сріблястою вставкою в бокових швах
- брюки без застібки, з резинкою позаду на талії
- в брюках дві робочих кишені
Розміри 50, 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват стегон | Довжина блузону (спинка) | Довжина рукава | Обхват талії (брюки) | Обхват стегон (брюки) | Довжина брюк (зовнішня) | Довжина брюк (внутрішня) |
| 50 | 156 | 152 | 82 | 62 | 100 | 120 | 109 | 81 |
| 52 | 162 | 156 | 82 | 62 | 104 | 128 | 109 | 83 |
| 54 | 164 | 158 | 82 | 62 | 108 | 132 | 110 | 84 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Діловий костюм |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 156 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Блузон |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Колір | Різні кольори |
| Стиль | Діловий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Костюмка |
| Склад | 100%POLYESTER |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Принт, Лампаси, Аплікація |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Блуза |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Тип застежки | Блискавка |
| Стать | Жіночий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина крокового шва | 81 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴




