Стильна мода для пишних красунь!
Такі елементи жіночого гардеробу, як пальто або довгий кардиган, сьогодні є у кожної жінки, причому не в єдиному екземплярі. Вони можуть бути різними, іноді навіть і такими, які замінюють демісезонний одяг. Великою популярністю користуються джинсові пальта, за участі яких створюються найстильніші та найяскравіші образи на усі випадки життя.
Стильне жіноче джинсове пальто відомої турецької торгівельної марки M DE POMPADUR:
- з легкістю заміняє легку курточку або плащ, роблячи при цьому Ваш образ сучасним, надійно захистить від незначних атмосферних опадів та холоду
- оздоблений драпіровкою, принтом, стрічками, являється яскравою та примітною одиницею гардеробу
- вироблений з стрейчового джинсу класичного чорного кольору, приємний та м"який на дотик
- капюшон вшитий, не знімається
- рукав довгий
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- з капюшоном, що надійно захистить Вас від холодного вітру та незначних опадів
- в бокових швах дві робочих кишені
- пряме донизу
- знизу стягується
Розмір 50, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 50 | 116 | 118 | 124 | 82 | 103 | 60 |
| 54 | 120 | 124 | 130 | 84 | 104 | 60 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Вид куртки | Довга |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 72% COTTON 25% POLYESTER 3%ELASTANE |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 103 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 116 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Вид пальто | Довге |
| Тип кишень | У швах |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Міський |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Вид виробу | Кардиган |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 450 ₴




