Стильна мода для пишних красунь!
Такі елементи жіночого гардеробу, як пальто або довгий кардиган, сьогодні є у кожної жінки, причому не в єдиному екземплярі. Вони можуть бути різними, іноді навіть і такими, які замінюють демісезонний одяг. Великою популярністю користуються джинсові пальта, за участі яких створюються найстильніші та найяскравіші образи на усі випадки життя.
Стильне жіноче джинсове пальто відомої турецької торгівельної марки M DE POMPADUR:
- з легкістю заміняє легку курточку або плащ, роблячи при цьому Ваш образ сучасним, надійно захистить від незначних атмосферних опадів та холоду
- оздоблений драпіровкою, аплікаціями, стрічками, принтом, являється яскравою та примітною одиницею гардеробу
- вироблений з стрейчового джинсу класичного синього кольору, приємний та м"який на дотик
- капюшон вшитий, не знімається
- рукав довгий, закінчується трикотажним манжетом
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- з капюшоном, що надійно захистить Вас від холодного вітру та незначних опадів
- спереду дві робочих прорізних кишені
- прямого покрою
Розміри 54, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава (від горловини) |
| 54 | 128 | 124 | 124 | 103 | 123 | 82 |
| 56 | 130 | 126 | 126 | 103 | 123 | 82 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Синій |
| Вид пальто | Довге |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 72% COTTON 25% POLYESTER 3%ELASTANE |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки, Аплікація |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 123 см |
| Довжина рукава вироба | 82 см |
| Ширина виробу | 124 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Функція підігріву | False |
| Вид куртки | Довга |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Міський |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Вид виробу | Кардиган |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 650 ₴




