Стиль твого літа!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне кольорове літнє плаття великого розміру з коротким рукавом відомої турецької торгової марки MARISIS:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель вільного покроя, завдяки тканині дає змогу носити її жінкам із будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів — чудовий вибір на літо
- тканина яскравого червоного кольору, приємна до тіла
- в бічних швах дві робочих кишені
- спереду одна робоча накладна кишеня
- прикрашена аплікаціями та оборками
- рукав короткий
- застібка - потайні гудзики
Розміри 60, 62.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (по спинці) | Довжина: рукава |
| 60 | 140 | 140 | 150 | 113 | 32 |
| 56 | 148 | 146 | 154 | 113 | 32 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| Обхват стегон | 150 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Обхват грудей | 140 см |
| Фасон сукні | Максі |
| Стиль | Family Look |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 64% POLYESTER 33% COTTON 3% ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики, Аплікація, Волани |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴




