Стиль твого літа!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне кольорове літнє плаття з коротким рукавом відомої турецької торгової марки MARISIS:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель вільного покроя, завдяки тканині дає змогу носити її жінкам із будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів — чудовий вибір на літо
- тканина - легкий джинс у дрібну полоску, приємна до тіла
- в бічних швах дві робочих кишені
- прикрашена аплікацією, стразами та намистинами
- застібка - блискавка
- асиметричне - спинка довша
- з капюшоном
Розміри 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (по спинці) | Довжина: рукава |
| 54 | 118 | 118 | 136 | 109 | 24 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват стегон | 136 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Стиль | Family Look |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 64% POLYESTER 33% COTTON 3% ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Аплікація, Вишивка |
| Довжина сукні | Асиметричне |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴




