Стиль твого літа!
Стильний літній довгий сарафан великих розмірів турецької торгівельної марки MARISIS:
- для жінок з пишними формами, виконаний з легкої тканини
- яскравого забарвлення фуксія з оздобленням з намистин
- чудово підійде як для святкових заходів, так і для літнього відпочинку
- вільний фасон ідеально виглядає на будь-якому типі фігури та приховує її недоліки
- з відкритими лініями плечей та рукавів
- в бокових швах дві робочих кишені
Розміри 50, 52, 54, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 108 | 106 | 118 | 122 |
| 52 | 114 | 108 | 126 | 125 |
| 54 | 122 | 112 | 132 | 127 |
| 56 | 124 | 118 | 136 | 126 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват талії | 106 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Фасон сукні | Напів-прилеглого силуету |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Фуксія |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 33% COTTON 64%POLYESTER % EA |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Намистини |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴




