Стиль твого літа!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна літня сукня з рукавом відомої турецької торгівельної марки M DE POMPADUR:
- стане улюбленою річчу в гардеробі
- модель выльного покрою, завдяки тканині дає можливість носити її жінкам з будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів - чудовий вибір на літо
- тканина приємна до тіла
- розширене донизу
- в стилі бохо, боки можна підв'язувати
- в бокових швах дві робочих кишені
- з капюшоном
- застібка - гудзики по всій довжині виробу
Розміри 72.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава (від горловини) |
| 72 | 146 | 148 | 166 | 112 | 128 | 31 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 72 |
| Міжнародний розмір | 5XL-6XL |
| Обхват стегон | 166 см |
| Обхват талії | 148 см |
| Обхват грудей | 146 см |
| Фасон сукні | А-силует |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 97% СOTTON 3% ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴




