Створи свій яскравий образ!
Представляємо Вам жіночий літній брючний костюм, який поєднує стиль, комфорт і функціональність. Цей костюм створений для активних жінок, які цінують якість та модний вигляд у своїх нарядах.
Комплект складається з сорочки та штанів з високою посадкою.
Стильний літній брючний костюм турецької торгівельної марки I-ZER:
- виготовлений з м"якої легкої бавовняної тканини, приємний та дотик
- сорочка прямого покрою
- рукав 3/4, підстібається, закінчується манжетом
- сорочка з застібкою - гудзиками
- сорочка асиметрична - спинка довша
- боки сорочки заокруглені
- брюки зверху на резинці, прямі донизу
- в брюках дві робочих кишені
Розміри 44, 48.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина сорочки (спинка) | Довжина рукава (від горловини) | Обхват талії (брюки) | Обхват стегон (брюки) | Довжина брюк (зовнішня) | Довжина брюк (внутрішня) |
| 44 | 112 | 108 | 112 | 82 | 70 | 92 | 116 | 104 | 75 |
| 48 | 122 | 116 | 120 | 82 | 72 | 100 | 126 | 105 | 75 |
| 54 | 134 | 134 | 140 | 79 | 47 | 108 | 138 | 105 | 70 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Діловий костюм |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Діловий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Штапель |
| Склад | 100%COTTON |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип коміра | Відкладний |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Сорочка |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Стать | Жіночий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина крокового шва | 76 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴




