Дозволь собі більше стилю!
У гардеробі кожної жінки є такий елемент одягу, як футболка. Оригінальний дизайн з використанням яскравих принтів, написів, сітки, стрічок дозволяє виділятися Вам серед інших. Футболка була та залишається одним з найпопулярніших предметів гардеробу. Футбока чудово поєднується з усім, чим завгодно - з джинсами, брюками, леггінсами, бріджами, спортивними штанами та навіть спідницями. Футболка швидше належить до спортивного стилю одягу, але, тим не менше, вона непогано виглядає і з класичними брюками, і навіть в комплекті з діловим костюмом.
Наші футболки вільного крою, тому підійдуть для пишних красунь, які раніше не могли дозволити собі носити облягаючі моделі.
Жіноча футболка турецької торгівельної марки GIJON:
- якісні матеріали, які дарують відчуття м"якості та комфорту
- червоного кольору з використанням візерунка зі стразів та принту
- рукав та сама футболка закінчуються манжетами
Розміри 46.
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу |
| 46 | 112 | 102 | 29 | 65 |

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Колір | Червоний |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 92%VISKON 8%LYCRA |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Летюча миша |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 29 см |
| Ширина виробу | 112 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 150 ₴




