Створи свій яскравий образ!
Представляємо Вам жіночий брючний костюм, який поєднує стиль, комфорт і функціональність. Цей костюм створений для активних жінок, які цінують якість та модний вигляд у своїх нарядах.
Комплект складається з блузону та штанів з високою посадкою.
Стильний брючний костюм оверсайз відомої турецької торгівельної марки KAZEE:
- виготовлений з м"якої легкої тканини морковного кольору, приємний та дотик
- блузон розширений донизу, з довгим рукавом
- брюки зверху на резинці, широкі донизу
- в брюках дві робочих кишені
- оздоблений емблемою торгової марки
Розміри 48, 50, 52.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина блузону (спинка) | Довжина рукава (від горловини) | Обхват талії (брюки) | Обхват стегон (брюки) | Довжина брюк (зовнішня) | Довжина брюк (внутрішня) |
| 48 | 130 | 128 | 128 | 68 | 69 | 100 | 126 | 105 | 78 |
| 50 | 132 | 132 | 130 | 69 | 68 | 102 | 128 | 105 | 78 |
| 52 | 138 | 136 | 134 | 69 | 69 | 104 | 132 | 106 | 79 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 128 см |
| Обхват грудей | 130 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Блузон |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Колір | Помаранчевий |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Поліестер |
| Склад | 100%РЕ |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 69 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Блуза, Штаны |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Стать | Жіночий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина крокового шва | 78 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




