Дозволь собі більше стилю!
У гардеробі кожної жінки є такий елемент одягу, як футболка. Оригінальний дизайн з використанням яскравих принтів, написів, сітки, стрічок дозволяє виділятися Вам серед інших. Футболка була та залишається одним з найпопулярніших предметів гардеробу. Футбока чудово поєднується з усім, чим завгодно - з джинсами, брюками, леггінсами, бріджами, спортивними штанами та навіть спідницями. Футболка швидше належить до спортивного стилю одягу, але, тим не менше, вона непогано виглядає і з класичними брюками, і навіть в комплекті з діловим костюмом.
Наші футболки вільного крою, тому підійдуть для пишних красунь, які раніше не могли дозволити собі носити облягаючі моделі.
Жіноча футболка турецької торгівельної марки MY LIFESS:
- якісні матеріали, які дарують відчуття м"якості та комфорту
- фісташкового кольору
- оздоблена рослинним принтом, вставками з органзи, камінцями
- спереду дві врізних кишені
- спереду знизу чорна трикотажна вставка
Розміри 66, 68.
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу |
| 66 | 162 | 154 | 142 | 41 | 71 |
| 68 | 166 | 156 | 146 | 41 | 71 |

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 66 |
| Обхват грудей | 162 см |
| Обхват талії | 154 см |
| Обхват стегон | 142 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | 4XL/5XL |
| Колір | Гірчичний |
| Силует | Звужений |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 92%VISCON 8%LYCRA |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Фасон рукава | Летюча миша |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Аплікація |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 71 см |
| Довжина рукава вироба | 41 см |
| Ширина виробу | 142 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 550 ₴




