Модно виглядати - не розкіш!
Тепла, зручна та гарна куртка - основа жіночого осінньо-весняного гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим жіночим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні куртки, але й практичні - бо куртка повинна не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель осінньо-весняної жіночої куртки відомої турецької торгівельної марки AYSEL:
- тепла, легка, на синтепоні
- на підкладці
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- дві зручних робочих прорізних кишені
- капюшон знімається
- виконана з плащівки білого кольору
- рукав та куртка знизу стягуються
- оздоблена аплікацією, намистинами
Розмір 50, 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 120 | 122 | 124 | 62 | 69 | 77 |
| 52 | 128 | 130 | 132 | 63 | 69 | 77 |
| 54 | 126 | 128 | 128 | 63 | 69 | 77 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 122 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% POLYESTER |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Білий |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Аплікація |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 77 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 120 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴




