Стильна мода для пишних красунь!
Стильне, зручне та гарне стьогане пальто з плащівки - основа жіночого теплого гардеробу. Воно поєднується і зі спідницями, і з сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому таке пальто залишається улюбленим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні пальта, але й практичні - тому що вони повинні не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель жіночого пальта відомої турецької торгівельної марки M DE POMPADUR:
- на синтепоні, не продувається - чудовий вибір на холодну зиму
- на флісовій підкладці
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- по боках дві зручних робочих кишені
- практична тканина, не промокає
- зручний великий капюшон, який буде захищати Вас від холодного вітру та опадів
- капюшон знімається
Розмір 58.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (спинка) | Довжина виробу (перед) | Довжина рукава (від горловини) |
| 58 | 136 | 138 | 142 | 128 | 126 | 66 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват талії | 138 см |
| Обхват стегон | 142 см |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Колір | Чорний |
| Вид пальто | Довге |
| Тип тканини | Плащівка |
| Склад | 72%COTTON 25%POLYESTER 3%ELASTAN |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Вид утеплювача | Синтепон, Фліс |
| Тип коміра | Стійка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Стьобаний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | У швах |
| Властивості тканини | Водотривкість, Вітростійкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 128 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 136 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид куртки | Довга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 950 ₴




