Традиція одягатись у найкраще!
Стильна жіноча трикотажна туніка відомої турецької торгівельної марки MARISIS:
- стане Вашим улюбленим одягом
- якщо Ви полюбляєте легінси, але соромитесь їх носити, туніка допоможе Вам відчувати себе комфортно - вона прикриває ті частини тіла, які Ви не хочете виставляти на загал
- комбінована з плащівки та теплої щільної тканини
- оздоблена шнурівкою та аплікацією
- рукав спущений
- по талії стягується шнурівкою
- комір - оригінальний хомут
Розміри 50, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 118 | 112 | 71 | 59 | 69 |
| 54 | 130 | 124 | 72 | 61 | 71 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Фасони | З воланами, рюшами |
| Вид виробу | Туніка |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Текстиль |
| Склад | 55%COTTON 40%POLYESTER 5%ELASTANE |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Комір-хомут |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Складки, Волани, Аплікація |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 69 см |
| Довжина рукава вироба | 71 см |
| Ширина виробу | 118 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴




