Створи свій стиль!
В холодну пору теплий та затишний светер - обов"язкова покупка. Він здатен зігріти Вас як ніхто інший. Залишається знайти светер, який відповідає Вашому стилю та поєднується з максимумом речей.
В цю пору року теплий затишний светер стає головним героєм гардеробу.
Ми пропонуємо Вам різноманітні варіанти модних та якісних светерів.
Теплий жіночий светр турецької торгівельної марки SONESTA:
- молочного кольору
- круглий виріз горловини
- добре зігріває та захищає в холодну пору
- добре розтягується, м"який та еластичний
- оздоблений аплікацією з принтом, пайєтками та намистинами
Розміри 40.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват бедер | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 40 | 96 | 96 | 110 | 63 | 68 | 74 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Акрил |
| Склад | 100%AKRILIK |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Романтичний |
| Оздоблення та прикраси | Паєтки, Аплікація, Намистини |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 74 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴




