Стильна мода для пишних красунь!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
Класична сорочка скриє занадто повні стегна або слабко виражену талію. При цьому образ набуває додаткової легкості.
Створюйте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Жіноча легка бововняна сорочка білого кольору турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлена з тонкої бавовняної тонкої тканини
- закрита модель сорочки для тих, что притримується яскравого стилю, оздоблена аплікацією, кнопками та виглядає дуже витончено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
- рукав 3/4, закінчується манжетом на застібці
- на кнопках
- асиметрична - спинка довша
- по боках невеликі розрізи
- спереду робоча накладна кишеня
Розміри 50.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 116 | 114 | 126 | 53 | 68 | 75 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Обхват грудей | 116 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Склад | 33% COTTON 64%POLY 3%ЕА |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Застібка | Кнопки, Потайна |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 53 см |
| Ширина виробу | 116 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴




