Створи свій стиль!
Модний жіночий піджак - це топова та потрібна річ в гардеробі. Його можна використовувати в різних варіаціях та одягати для будь-якого випадку життя - від щоденного походу до офісу до вечірної прогулянки, романтичних побачень чи навіть на свято.
Ми пропонуємо Вам сучасні моделі жіночих піджаків, які дозволять створити стильний образ.
Стильний жіночий однобортний піджак-блейзер відомої турецької торгівельної марки MARISIS:
- виготовлена зі щільної м'якої тканини в геометричний орнамент
- на підкладці
- спереду дві робочих накладних кишені
- застібка - гудзик
- з відкладним коміром
Розмір 48, 52.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (спинка) |
| 48 | 96 | 90 | 106 | 62 | 71 |
| 52 | 108 | 104 | 120 | 62 | 72 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Фасон піджаків і жакетів | Класичний піджак |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 40% POLYESTER 55% COTTON 5% ELASTANE |
| Стиль | Класичний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Фасон вирізу горловини | Відкладний комір |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Оздоблення та прикраси | Шкіряні вставки |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 71 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 96 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція підігріву | Немає |
| Тип коміра | Відкладний |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кистей | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴




