Створи свій яскравий образ!
Представляємо Вам жіночий брючний костюм, який поєднує стиль, комфорт і функціональність. Цей костюм створений для активних жінок, які цінують якість та модний вигляд у своїх нарядах.
Комплект складається з кофти та штанів з високою посадкою.
Стильний брючний костюм відомої турецької торгівельної марки SOSA:
- виготовлений з м"якого трикотажу-двохнитки чорного кольору, приємний та дотик
- кофта пряма, зі спущеним рукавом
- застібка кофти - блискавка
- в кофті робоча накладна кишеня
- кофта оздоблена стразами та вставками з еко-шкіри
- брюки дещо завужені знизу, на резинці зверху
- в брюках дві робочих кишені
Розміри 50, 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина кофти (спинка) | Довжина рукава (від горловини) | Обхват талії (брюки) | Довжина брюк (зовнішня) | Довжина брюк (внутрішня) |
| 50 | 126 | 116 | 124 | 75 | 78 | 100 | 104 | 72 |
| 52 | 126 | 118 | 122 | 78 | 78 | 100 | 106 | 74 |
| 54 | 126 | 118 | 126 | 78 | 78 | 104 | 108 | 74 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 95%COTTON 5%EA |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Фасон вирізу горловини | Відкладний комір |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава вироба | 79 см |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Вставки |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, кофта |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Тип застежки | Блискавка |
| Стать | Жіночий |
| Капюшон | Вшитий |
| Довжина крокового шва | 72 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴




