Створи свій джинсовий стиль!
Джинсова куртка, на відміну від класичної - річ універсальна та практична. Куртки з деніму радують своєю міцністю та довговічністю. Вони поєднуються практично з усіма речами з Вашого гардеробу за рахунок різноманітності колірних рішень і цікавих фактур.
Однією з найпопулярніших моделей є класична джинсова куртка.
Ми пропонуємо Вам моделі джинсових курток, які добре підходять для створення романтичних луків та поєднуються і з сукнями, і з легкими спідницями.
Джинсова куртка відомої турецької торгівельної марки TRIESTE:
- виготовлена з легкого тонкого джинсу світло-синього кольору
- спереду чотири робочих прорізних кишені
- застібка - гудзики
- комір сорочечний
- оздоблена кольоровим квітковим принтом
- рукав довгий
Розмір 44, 46.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина (перед) | Довжина (спинка) |
| 44 | 100 | 94 | 96 | 55 | 55 | 63 |
| 46 | 104 | 98 | 100 | 55 | 55 | 63 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 98% COTTON 2%LYCRA |
| Колір | Синій |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 63 см |
| Довжина рукава вироба | 55 см |
| Ширина виробу | 100 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴




