Дозволь собі більше стилю!
У гардеробі кожної жінки є такий елемент одягу, як майка. Оригінальний дизайн з використанням яскравих принтів, написів, сітки, стрічок дозволяє виділятися Вам серед інших. Майка була та залишається одним з найпопулярніших предметів гардеробу. Майка чудово поєднується з усім, чим завгодно - з джинсами, брюками, леггінсами, бріджами, спортивними штанами та навіть спідницями. Майка швидше належить до спортивного стилю одягу, але, тим не менше, вона непогано виглядає і з класичними брюками, і навіть в комплекті з діловим костюмом.
Наші майки вільного крою, тому підійдуть для пишних красунь, які раніше не могли дозволити собі носити облягаючі моделі.
Стильна жіноча майка відомої турецької торгівельної марки DOLCHE PRIMA:
- якісні матеріали, які дарують відчуття м"якості та комфорту
- білого кольору з використанням рослинного візерунка та стразів
Розміри XS.
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу |
| XS | 100 | 90 | 104 | 58 |

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Вид виробу | Майка |
| Міжнародний розмір | XS |
| Колір | Білий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 72%COTTON 23%POLYESTER 5%LYCRA |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 58 см |
| Ширина виробу | 100 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 450 ₴




