Створи свій джинсовий стиль!
Джинсова куртка, на відміну від класичної - річ універсальна та практична. Куртки з деніму радують своєю міцністю та довговічністю. Вони поєднуються практично з усіма речами з Вашого гардеробу за рахунок різноманітності колірних рішень і цікавих фактур.
Однією з найпопулярніших моделей є класична джинсова куртка.
Ми пропонуємо Вам моделі джинсових курток, які добре підходять для створення романтичних луків та поєднуються і з сукнями, і з легкими спідницями.
Джинсова куртка відомої турецької торгівельної марки TRIESTE:
- виготовлена з легкого тонкого джинсу світло-синього кольору
- в бокових кишенях дві врізних кишені
- застібка - блискавка
- комір круглий відкладний
- оздоблена кольоровим квітковим принтом
- рукав - реглан, 3/4
Розмір 48, 50, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина (перед) | Довжина (спинка) |
| 48 | 116 | 112 | 130 | 61 | 60 | 67 |
| 50 | 122 | 118 | 136 | 62 | 61 | 68 |
| 54 | 130 | 126 | 142 | 63 | 61 | 68 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 97% COTTON 3%LYCRA |
| Колір | Синій |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 67 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Ширина виробу | 116 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴




